DUYARLI PARK

 

 

 

 

Park İnşaat Ailesi olarak gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerini yeni bir iç yapılanma ile daha işlevsel ve sürdürülebilir bir konuma getiriyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

Park İnşaat istihdam, büyüme ve katma değer yaratarak ekonomik fayda yaratmanın yanı sıra kurulduğu günden itibaren toplumsal ve çevresel konularda da öncü faaliyetleriyle “sürdürülebilir gelişim” için çalışmaktadır. Sosyal standartları iyileştirmek ve sürdürülebilir gelişim önündeki engelleri kaldırabilmek için projeler geliştirir ve uygularız. 

 

 

 

 

 

Sosyal sorumluluk bilinci ile yapılan çalışmalara her zaman ilk sıralarda destek olan Park İnşaat, sponsorluktan öğrenim burslarına, yıldönümü ve özel gün etkinliklerinden özel projelere kadar uzanan geniş bir yelpazede destek faaliyetleri yürütüyor. Park İnşaat bünyesinde gerçekleştireceği yeni bir yapılanma ile tüm bu faaliyetleri “Duyarlı Park” kapsamında devam ettirecek. 

 

Park İnşaat olarak  dahil olduğumuz sosyal sorumluluk projelerinin dışında, toplumumuz için değerli olan ve toplumumuza değer katacak projelere destek vermeyi amaç edinmekteyiz. Tüm faaliyetlerimizde toplum yararını gözetmeyi ön planda tutmaktayız ve çalışanlarımızı sosyal sorumluluk alanlarında gönüllü olarak çalışmaları için teşvik etmeye özen göstermekteyiz.