Park Arya Satış Rekoru Kırdı!

08-12-2017

 

 

 

 

Tüm projelerinde üst üste satış rekorları kıran Park İnşaat, Park Arya Projesinde yer alan dairelerin tamamını 4 gün gibi kısa bir sürede satarak, Gaziantep’te konut satışında kırılması güç bir rekor daha elde etti.

 

 

Park İnşaat, Park Arya Projesinde yer alan tüm daireleri 4 gün gibi kısa bir sürede satarak, Gaziantep’te konut satışında kırılması güç bir rekor daha elde etti.

 

Park İnşaat yönetim kurulu üyesi Y.Emre Yıldırım “Projelerimizin satılma hızı Gaziantep’te nitelikli konuta duyulan ihtiyaç konusundaki tespitimizin doğruluğunu gösterdi. Park Arya projesiyle piyasanın nabzını tutarak doğru zamanda doğru projeyi alıcıyla buluşturduk. Park İnşaat olarak ulaşılabilir fiyatlarla kazandıran projeler üretmeyi misyon edindik. Park Arya projesi de daha önce gerçekleştirdiğimiz projeler gibi bu felsefeden hareketle geliştirildi. Çok yakında satışına başlanacak Park Dora Projeside, yatırımcılar için kârlı bir tercih olmaya devam edecek.  Markamıza gösterilen ilgi ve güvene teşekkür ediyoruz.” Dedi.

 

 

 

 

HAYATLA TASARLANAN MEKANLAR.

Salondan mutfağa antreden banyoya….

Yeni evinizin her köşesi fonksiyonel mimari tasarım sayesinde gerçek bir yaşam alanına dönüşüyor. Park Arya’ya adım attığınız anda sizi önce ferahlık hissi sonra yüksek kalite karşılayacak.

 

 

 

 

MUTLULUĞA TAŞIYAN SEÇENEKLER

2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle yepyeni mutluluklarla tanışmaya hazır olun. Mimarinin sunduğu genişlik ve ferahlık hissini doyasıya yaşayacağınız Park Arya’da hayallerinizle bütünleşen bir hayatı keşfedeceksiniz.

 

 

 

Yaşam kalitesinde Park İnşaat imzası

Gaziantep’in farklı noktalarında hayata geçirdiği projelerle Gaziantep’in çehresini değiştiren Park İnşaat, üstün kalite anlayışını Park Arya projesinde daha da yukarı taşıyor.

 

 

 

Geniş Sosyal İmkânlar

 Park Arya, aileniz ile birlikte güven ve huzur içinde yaşayabileceğiniz nezih bir hayatın anahtarını sizlere sunuyor. Güvenli, geniş sosyal imkânları ve yüksek teknolojisi ile Park Arya, hayatınıza yepyeni bir trend kazandırıyor.

 

 

Rüyalarınızı süsleyen bir yaşam Park Arya’da sizleri bekliyor…

Yaşamınızın her anına mutluluk katan Park Arya’ya adımınızı attığınız andan itibaren günlük hayatınızın stresi ve koşturmacası, yerini tarifsiz bir huzur ve dinginliğe bırakacak.

 

 

Park Arya çocuk kulübü

Çocuklarınızın gelişimine yardımcı olacak özel çocuk kulübü, parkları ve oyun alanlarının yanı sıra, çocuklar için her ayrıntının düşünüldüğü Park Arya’da siz keyifli bir hayatın tadını çıkarırken, onlar da güven içinde eğlenceli dakikalar geçirecek

 

 

Park Arya Fitness Center

 Forma girmek, eğlenmek, sağlıklı yaşamak... Amacınız ne olursa olsun, spor yapmak isteyen herkese farklı alternatifler sunan Park Arya Fitness Center, şehrin kalbinde size sağlıklı, mutlu ve heyecanlı bir yaşam vaat ediyor. Park Arya ile sizlere seçkin bir yaşam anlayışı sunarken, sporla eğlenceyi birleştirerek hayatınızda pozitif değişim yaratmayı hedefliyoruz.

 

 

 

Geniş Sosyal İmkânlar

 Park Arya, aileniz ile birlikte güven ve huzur içinde yaşayabileceğiniz nezih bir hayatın anahtarını sizlere sunuyor. Güvenli, geniş sosyal imkânları ve yüksek teknolojisi ile Park Arya, hayatınıza yepyeni bir trend kazandırıyor.