İnşaat sektöründe güven çok önemlidir. Park İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Fahri Soydinç vasıtası ile Park inşaat projeleri ile tanıştım. Kendisini uzun zamandır tanıyor olmanın da verdiği güven ile farklı projelerde uygun ödeme seçenekleri ile daire ve dükkan aldım. Çok memnunum. Tavsiye ettiğim arkadaşlarım da projeleri incelediler ve onlar da Park Sembol ve Park Era projelerinden ev sahibi oldular. Park inşaat güvenimizi boşa çıkarmadı emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Prof. Dr. Avni Gökalp Akademisyen

Nitelikli konut arayışımıza en uygun cevabı bulduğumuz Park İnşaatta farklı projelerden daire aldık. İnşaat sektöründe en önemli unsur verilen sözlerin tutulması ve ek bir masraf çıkarmadan dairelerin zamanında teslim edilmesi olduğunu düşünüyorum. Park inşaat bizleri yanıltmadı. Uygun ödeme planları ile dairelerimize sahip olduk. Görüşmeye geldiğimiz ilk günden itibaren gösterdikleri yakın ilgiden ötürü kendilerine teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim.

Serpil Karuserci Modacı

24 yıllık birikimimi ev alarak değerlendirmeye karar vermiştim. Yaptığım araştırmalar neticesinde ev alırken insanların bir takım sıkıntılar yaşadıklarını gördüm. Park inşaata geldiğimde kafamdaki bütün soruların cevaplandığını gördüm. Herhangi bir kaygıya yer olmadan yatırımımı park inşaatta değerlendirmeye karar verdim. Ailem ve çocuklarımla beraber şuan Park inşaat güvencesi ve kalitesiyle bir daire sahibi olduk. Çok mutluyuz. Park inşaat ailesine teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye edebilirim.

Mehmet Yılmaz Ziraat Mühendisi

40 yıldır mesleğine gönül vermiş biri olarak İnşaat sektörüne de yakın biriyim. Her bütçeye uygun, kaliteli ve ihtiyaçlara cevap verecek şekilde projeler sunuyorlar. Yaptıkları çalışmalarla da ne kadar ciddi ve güvenilir bir firma olduklarını gösteriyorlar. Bir inşaatın en önemli kriteri zamanında teslimdir. Teslim edilen konutlara baktığımızda hakikaten zamanında ve söz verilen şekilde teslim edildiğine şahit olduk. Bu nedenle Park inşaatı tercih ettik.

Bekir Budumlu Mali Müşavir

2 yıl önce yatırım amaçlı bir gayrimenkul almaya karar vermiştim. Yaptığımız piyasa araştırması neticesinde yolumuz Park inşaat ile kesişti. Yaptığımız görüşmede beklentilerimizin karşılandığını gördük. Taahhüt edilen sürede dairemize kavuştuk ve ne kadar isabetli bir yatırım yaptığımızı anladık. Bizler gibi sabit gelirli olan kişilerin uygun ödeme koşullarında ev sahibi olmaları konusunda emeği geçen tüm park inşaat çalışanlarına teşekkür ederiz.

Tufan Duymaz Bankacı

Bir süredir ev almak için araştırma yapıyorduk. Sektörün içinden biri olarak Park inşaatı zaten biliyordum. Görüşmeye geldiğimizde hem bütçemize uygun, hem de teknik olarak profesyonel bir çalışma ortaya koymuşlardı. Güzel bir sunumla diğer detayları da gördükten sonra kaçırılmayacak bir proje olduğuna karar verdik. Şahsen çok memnun kaldım, inşaat konusunda uzman biri olarak da herkese tavsiye ederim.

Prof. Dr Aytaç Güven inşaat Müh.