PARK İNŞAAT TV İLE HERŞEY ELİNİZİN ALTINDA

 

Park İnşaat, İnternet sitesi, sosyal medya, tanıtım ofisleri ve 3 boyutlu tanıtım filmleri gibi müşterilerine ulaşma yöntemlerine bir yenisini daha ekledi. Park İnşaat TV projesini hayata geçiren Park İnşaat, müşterilerine yönelik iletişim kanallarını aktif bir şekilde kullanmayı hedefliyor.

 

Sektörün en güvenilir markalarından biri olan Park İnşaat, yaşam alanınızı oluştururken günlük hayatınızın içinde var olarak müşterileriyle birlikte bir aile olma misyonunu başarıyla yürütüyor. İnternet sitesi, sosyal medya ve 3 boyutlu tanıtım filmleri ile her alanda müşteriye ulaşmayı hedefleyen Park İnşaat, yine bir ilke imza atarak Park İnşaat TV’yi hayata geçirdi.

 

 

 

 

 

Park İnşaat’ın tüm projelerinin tanıtım videoları, reklam çalışmaları, etkinlik videoları ve tüm bunların yanında uzmanlar tarafından yapılan konut tanıtımlarını Park İnşaat TV’den izleyebilirsiniz. Evinizin rahatlığında ailenizle birlikte Park İnşaat TV’den izleyebileceğiniz konut tanıtımları; aklınıza konut ve genel proje ile ilgili gelebilecek tüm sorularınızı cevaplayacak şekilde satış uzmanlarımız tarafından hazırlandı. Park İnşaat hakkındaki her şey için Park İnşaat TV’ye bilgisayar, cep telefonu ve tablet bilgisayarlara internetin olduğu her noktadan kolayca ulaşabiliyorsunuz. Park İnşaat dünyasına bir yolculuk sunan Park İnşaat TV’yi www.parkinsaat. tv adreslerinden takip edebilirsiniz.