Park İnşaat Fotoğraf Yarışması Ödüllerini Fatma Şahin Verdi

İNSTAGRAM FOTOĞRAF YARIŞMASINDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Park İnşaat’ın “#bencegaziantep@parkinsaat’’ temasıyla geleneksel hale getirdiği Instagram fotoğraf yarışması sonuçlandı. Yarışmada dereceye girenlere Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in makamında düzenlenen törenle ödülleri takdim edildi.

 

 

Park İnşaatın her yıl düzenleyerek geleneksel hale getirdiği İnstagram Fotoğraf Yarışmasında ödüller sahiplerini buldu. Yaklaşık 4500 fotoğrafın katıldığı yarışmada dereceye giren katılımcılara hediyeleri Gaziantep Büyükşehir Başkanı Fatma Şahin ile Park İnşaat Yönetim Kurulu üyesi A. Gökhan Soydinç, Park İnşaat Yönetim Kurulu üyesi Y. Emre Yıldırım ve Park İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Alper Çelik taktim etti. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleştirilen ödül törenine, Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay da katıldı.

 

 

4 BİN 500 FOTOĞRAF  KATILDI

Park İnşaat tarafından 2014 yılında ilki düzenlenen yarışma; fotoğraf sanatına gönül veren Park İnşaat dostlarını da bir araya getirme hedefi ile ilerledi ve bu yıl ikincisi düzenlendi. Ticari bir koşul ve yaş sınırlaması aranmayan yarışmaya katılanlar, Gaziantep ve Park İnşaat temalı fotoğrafları kendi objektiflerinden anlam yükleyerek katılımda bulundular. Yaklaşık 4 bin 500 fotoğrafın katılımı ile finale gelinen yarışmada dereceye giren katılımcılara hediyeleri Gaziantep Büyükşehir Başkanı Fatma Şahin ile Park İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi A. Gökhan Soydinç, Park İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Y. Emre Yıldırım ve Park İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Alper Çelik taktim etti.

 

 

 

BAŞKAN FATMA ŞAHİN; “BU TÜR ETKİNLİKLERİ ÖNEMSİYORUZ”

Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay’ın da katıldığı ödül töreninde konuşan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, kente kültür ve sanat anlamında büyük katkısı olacak böyle bir yarışma düzenleyen Park İnşaat’a teşekkür ederek, “yarışmaya katkı sunan GGC Başkanı İbrahim ay ve Park İnşaat bu yarışma ile kentimize katkı sağladılar. Ben hem katkısı olanlara, hem de fotoğraflarıyla yarışmaya katılanlara teşekkür ediyorum. Yarışmaya katılan kişilerin büyük bölümünün gençlerden oluşması bizi ayrıca sevindiriyor. Gençlerimizden çok ümitli olduğumuzu her zaman söylüyoruz. Eski Adliye binasına yapılacak olan yerde de bu fotoğraflara yer vermeyi düşünüyoruz. Kültür sanat anlamındaki bu tür yarışmaları önemsiyoruz. Bu yüzden biz de kendi sosyal medyamızda yarışmada dereceye giren fotoğraflara mutlaka yer vereceğiz” ifadelerini kullandı.

 

İŞTE DERECEYE GİRENLER

4 bin 500 fotoğraf arasından finale kalarak dereceye giren yarışmacılardan Gülşah Gözaçar birincilik,Abdullah Türer ikincilik, Mehmet Şükrü Kaya üçüncülük ve Samet Uzdilli mansiyon ödülüne layık görüldü. Yarışmada dereceye giren isimlere de ödüllerini takdim eden Fatma Şahin, yarışmacılar, Park İnşaat yöneticileri ve GGC Başkanı İbrahim Ay ile birlikte toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.