Park İnşaat, İnşaat Mühendislerini Yalnız bırakmadı.

İnşaat Mühendisleri Odası Kuruluş Yıl Dönümünü Park İnşaat Sponsorluğunda Kutladı

İnşaat Mühendisleri Odası tarafından bu yıl 6.sı düzenlenen Geleneksel Kış Balosuna Park İnşaat sponsor oldu.Geleneksel olarak düzenlenen kış balosunda mesleklerinde 25 ve 40 yılını dolduran inşaat mühendislerine onur plaketi takdim edildi.Gaziantep İnşaat Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen Geleneksel Kış Balosunda inşaat mühendisleri gönüllerince eğlendiler.

 Baloda son dönemlerin en popüler sanatçılarından olan Koray Avcı, kendine özgü tarzı ile misafirlere unutulmaz bir gece yaşattı. Yoğun ilgi gören sanatçı, üç saatlik performansı ile izleyicilere unutamayacağı anlar yaşattı. Kış balosunda her yıl olduğu gibi meslekte 25 yılını ve 40 yılını dolduran inşaat mühendislerine onur plaketi verildi. Ayrıca sponsor firmalara da plaket sunuldu.

 

Balonun açılışında bir konuşma yapan İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Gökhan Çeliktürk, bu tür etkinliklerin üyeler arasında birlik ve beraberliği sağladığına dikkat çekerek, "Bu yıl altıncısını düzenlediğimiz geleneksel kış balosunda meslektaşlarımızla bir arada olmaktan büyük onur duyuyorum. Balo vesilesiyle meslekte 25 yılını ve 40 yılını dolduran duayen meslektaşlarımıza birer plaket takdim edeceğiz. Her yıl kendi alanında önemli bir yere sahip olan sanatçılarımızı Gazi şehrimizde ağırlıyoruz. Bu yıl Koray Avcı bizimle beraber olacak. Tüm meslektaşlarıma iyi eğlenceler diliyorum. Plaket alacak meslektaşlarımı da kutluyorum" diye konuştu.

 İnşaat mühendisliği mesleğinde 25 ve 40 yılını dolduran yaklaşık 32 inşaat mühendisine plaketleri verilirken sponsor firmalara da birer teşekkür plaketi verildi. Koray Avcı gece geç saatlere kadar sahnede kalırken misafirler gönüllerince eğlendiler. Avcı, Gaziantep’e gelmekten büyük bir memnuniyet duyduğunu ve ilk fırsatta yine Gaziantep’e gelmek istediğini ifade etti.