Park İnşaat'tan Yüzme Sporuna Destek

Park inşaat spora desteğini sürdürerek genç sporcuların yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı oluyor. Park İnşaat olarak desteklediğimiz sporcu Muhammed Burak Ölçücü 3. Geleneksel Kurtuluş Kupası yüzme yarışlarından iki ayrı kategoride iki farklı derece ile dönerek göğsümüzü kabarttı.

Gaziantep’in düşman işgalinden kurtuluşunun 93. Yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde, Şehitkâmil Belediyesi ve Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle 3. Geleneksel Kurtuluş Kupası yüzme yarışmaları düzenlendi. 9-10 ve 11-12 yaş grupları arasında farklı kategorilerde düzenlenen yarışlarda, Park inşaat olarak destek verdiğimiz sporcu Muhammed Burak Ölçücü, 200 mt çift palette 1.lik ve 100 mt çift palette 3.lük elde ederek büyük başarı gösterdi.


 

ŞAMPİYONALARDA 13 SPOR KULÜBÜNDEN 320’NİN ÜZERİNDE SPORCU YARIŞTI

Gaziantep’in düşman işgalinden kurtuluşunun 93. Yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde, Aralık ayının başından itibaren yüzlerce sporcunun katılımı ile basketbol, badminton şampiyonları düzenleyen Şehitkamil Belediye Başkanlığı, sportif etkinliklerini yüzme ve su altı sporları şampiyonalarıyla sürdürdü. 20-21 Aralık 2013 tarihlerinde Şehitkamil Belediyesi ve Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle 3. Geleneksel Kurtuluş Kupası yüzme yarışmaları düzenlendi. Alleben1 Yüzme Havuzunda düzenlenen 3. Geleneksel Kurtuluş Kupası yüzme yarışlarına, Gaziantep Vali Yardımcısı Cemalettin Özdemir, Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Hayri Özkeçeci, Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, çok sayıda sporcu ve sporcu velileri katıldı.

9 -10 ve 11-12 yaş aralığındaki kız ve erkek sporcuların katılımı ile gerçekleşen yarışlarda, 13 spor kulübünden 320’yi aşkın sporcu şampiyonluk için kıyasıya kulaç attı. Düzenlenen yarışlarda, Şehitkamil Belediye spor Kulübü yüzme takımları, tüm kategorilerde şampiyonluklarını ilan etti.

"GURURLA KUTLUYORUZ"
Şehitkamil Belediyesi 3. Geleneksel Kurtuluş Kupası Yüzme Şampiyonalarının açılış seremonisinde sporcu ve sporcu velilerine yönelik bir konuşma yapan Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Hayri Özkeçeci, “Gaziantep’imizin düşman işgalinden kurtuluşunun 93. Yıl dönümünü düzenlediğimiz çeşitli etkinliklerle gururla kutluyoruz. Gaziantep’in düşman işgalinden kurtuluşuyla alakalı Şehitkamil Belediyesi olarak Aralık ayı boyunca bir çok etkinlik düzenledik. Bunula ilgili Şehitkamil Belediyesi olarak Halk oyunları Kurtuluş Düğünü, basketbol turnuvası, badminton turnuvası ve bugün 3’üncüsünü gerçekleştirdiğimiz yüzme yarışları turnuvası. Bunlar Gaziantep’in kurtuluşu adına yapılması gereken ve daha çok yapmak istediğimiz etkinliklerdir. Düzenlediğimiz tüm yarışmalara katılan sporcularımıza ve bu tür etkinliklerimize destek veren siz velilerimize teşekkür ediyorum. Kazasız ve belasız bir yarış olmasını temenni ederken, tüm sporcularımıza başarılar diliyor, Gaziantep’imizin düşman işgalinden kurtuluşunun 93. Yıl dönümünü en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.