Park Terra Projesinin Ön Kayıtları Başladı!

Modern mimarisi ve doğal yaşam olanaklarıyla Park Terra, rengârenk çiçeklerle donatılmış yolları ve alanları ile renklerin içinde temiz bir hava almanızı sağlarken, meyve ağaçları ile organik lezzetleri tatma fırsatı sunacak.

 

SAĞLIĞIN VE DİNÇLİĞİN KUVVET BULDUĞU YER: PARK TERRA

PARK TERRA’daki yürüyüş parkurları,…

DEVAMI
Park Riva Projesinin Ön Kayıtları Başladı!

Modern mimarisi ve doğal yaşam olanaklarıyla Park Terra, rengârenk çiçeklerle donatılmış yolları ve alanları ile renklerin içinde temiz bir hava almanızı sağlarken, meyve ağaçları ile organik lezzetleri tatma fırsatı sunacak.

 

SAĞLIĞIN VE DİNÇLİĞİN KUVVET BULDUĞU YER: PARK TERRA

PARK TERRA’daki yürüyüş parkurları,…

DEVAMI
Park Sembol Projesinde Daire Teslimleri Başladı

Konut Sektörünün yıldızı Park İnşaat, 2013 yılında teslim ettiği Park Vista ve Park Zirve projelerinden sonra daire teslimlerine hız kesmeden devam ediyor. 2014 sonunda sahipleri ile buluşan Park Teras Projesinin ardından Haziran ayı itibariyle Park Sembol Projesinde de mutlu sona ulaşıldı ve…

DEVAMI
Genç Mimarları Yalnız Bırakmadık

GENÇ MİMARLARI MEZUNİYET GÜNLERİNDE YALNIZ BIRAKMADIK

Gaziantep Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde öğrenim gören ve eğitimlerini başarı ile tamamlayan genç mimarları Park İnşaat ailesi olarak mezuniyet günlerinde yalnız bırakmadık.   

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Mimarlık Fakültesinde mezuniyet heyecanı yaşandı. Park İnşaat genç mimarları bu…

DEVAMI
Park İnşaat'tan Rektör Yavuz Çoşkuna Ziyaret

Park İnşaat Yönetim Kurulu olarak Güneydoğunun eğitim üssü olma yolunda hızla ilerleyen Gaziantep Üniversitesinin rektörü Prof. Dr. Yavuz Coşkun’u makamında ziyaret ettik.

Park inşaat yönetim kurulu üyeleri inşaat yüksek mühendisi Gökhan Soydinç, Yunus Emre Yıldırım ve Park inşaat satış pazarlama müdürü Alper Çelik Gaziantep…

DEVAMI
Park İnşaat'tan Oğuzeli Belediyesine Araç Desteği

İnşaat Sektöründe başarılı çalışmaları ile adını geniş kitlelere duyuran Park İnşaat hayır işlerinde de ön sıralarda yer almaya devam ediyor. Park İnşaat hayır işleri kapsamında Oğuzeli Belediyesine Araç desteğinde bulundu. 

 

Gaziantep’te inşaat sektörünün önde gelen isimlerinden Park İnşaat farklı konseptlerdeki projelerinin yanı sıra…

DEVAMI
Park İnşaat Kadınlar Gününü Unutmadı

Belirli gün ve haftalarda duyarlılığı ile öne çıkan Park İnşaat 8 Mart Dünya Kadınlar gününü unutmadı. Bu özel günde kadın çalışanlarını unutmayan Park İnşaat yönetimi, karanfillerle tek tek masaları ziyaret ederek kadınlar gününü kutladı.

 

 

 

 

Yılın özel günlerinde ayrı bir duyarlılık…

DEVAMI
Park İnşaat, Mecidiyeköy Projesi Hak Sahipleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirdi

Dinamik, kaliteli ve yenilikçi yapısı ile kentsel dönüşüme yönelen Park İnşaat, İstanbul Mecidiyeköy Projesi hak sahipleri bilgilendirme toplantılarının ikincisini gerçekleştirdi.

 

“İstanbul’a değer katmak için kentsel dönüşümde de varız” sloganıyla kentsel dönüşüm projelerine yoğunlaşan Park inşaat, İstanbul Mecidiyeköy’de bulunan toplam 5…

DEVAMI
Yepyeni Park İnşaat Projeleri Geliyor!

Hayata renk katan yapıların mimarı Park İnşaat, yeni projeleri ile 2016 yılına damga vurmaya hazırlanıyor.

 

Tasarladığı birbirinden özgün projeleri ardı ardına hayata geçiren Park İnşaat sektörde emin adımlarla yükselişini sürdürüyor. 2015’te Park Sembol ve Park Teras Projelerini teslim eden, Park Era ve Park…

DEVAMI
Park İnşaat'tan Duyarlı Davranış

Park İnşaat, sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekleyerek Onkoloji Hastanesi Pediatrik Hematoloji servisinde tedavi gören lösemi hastası çocukların oyun ve eğitim odasını yeniledi.

 

 İnşaat sektöründe ses getiren projelerin mimarı Park İnşaat, destek verdiği sosyal sorumluluk faaliyetleri ile de adından söz ettiriyor. Bir…

DEVAMI