Park İnşaat, Mecidiyeköy Projesi Hak Sahipleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirdi

Dinamik, kaliteli ve yenilikçi yapısı ile kentsel dönüşüme yönelen Park İnşaat, İstanbul Mecidiyeköy Projesi hak sahipleri bilgilendirme toplantılarının ikincisini gerçekleştirdi.

 

“İstanbul’a değer katmak için kentsel dönüşümde de varız” sloganıyla kentsel dönüşüm projelerine yoğunlaşan Park inşaat, İstanbul Mecidiyeköy’de bulunan toplam 5…

DEVAMI
Yepyeni Park İnşaat Projeleri Geliyor!

Hayata renk katan yapıların mimarı Park İnşaat, yeni projeleri ile 2016 yılına damga vurmaya hazırlanıyor.

 

Tasarladığı birbirinden özgün projeleri ardı ardına hayata geçiren Park İnşaat sektörde emin adımlarla yükselişini sürdürüyor. 2015’te Park Sembol ve Park Teras Projelerini teslim eden, Park Era ve Park…

DEVAMI
Park İnşaat'tan Duyarlı Davranış

Park İnşaat, sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekleyerek Onkoloji Hastanesi Pediatrik Hematoloji servisinde tedavi gören lösemi hastası çocukların oyun ve eğitim odasını yeniledi.

 

 İnşaat sektöründe ses getiren projelerin mimarı Park İnşaat, destek verdiği sosyal sorumluluk faaliyetleri ile de adından söz ettiriyor. Bir…

DEVAMI
Park İnşaat Sakinleri tasarruflu Yaşam Sürer

Enerji ve doğal kaynakların en değerli unsurlar haline geldiği dünyamızda hem ekonomik hem ekolojik açıdan insanlara fayda sağlaması için çevre dostu tasarımlar ön plana çıkıyor. Park İnşaat ta projelerini; çağımızın gereksinimi olan bu çok değerli ayrıntılar temel alarak tasarlıyor. Bu yapısal nüanslar enerji verimliliği ve tasarruf sağlayan teknolojik uygulamalarıyla çevre dostu çözümler…

DEVAMI
Hayallerinize Havadan Bakın!

Park inşaat Projelerinden ev sahibi olanların inşaat sürecini yakından takip edebileceği yeni bir uygulama daha hayata geçti. Park İnşaat müşterileri artık dairelerin yapım sürecini “parkinsaat.tv” üzerinden her ay güncellenmiş olarak takip edebilecekler.

Park inşaat konut projelerinde yenilikler yaparak müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.…

DEVAMI
Park İnşaat Ailesi Kahvaltıda Bir Araya Geldi.

Park İnşaat bünyesinde çalışan tüm ofis ve şantiye çalışanları pazar günü burç park restaurant‘da düzenlen kahvaltıda bir araya geldi. Ofis ve şantiye çalışanları aileleri ile birlikte katıldıkları kahvaltıda iş hayatının stresinden uzaklaşıp bir arada olmanın keyfini yaşadılar.

 Park inşaat bünyesinde görev yapan ofis…

DEVAMI
Beşiktaş Kentsel Dönüşüm Ofisimiz Hizmetinizde!

 

Park inşaat vatandaşları kentsel dönüşüm konusunda bilgilendirmek amacıyla İstanbul Beşiktaş’ta kentsel dönüşüm ofisi açtı. Yeni açılan ofiste vatandaşların kentsel dönüşüm konusunda bilgilendirilmesi hedefleniyor.

 

İstanbul’un Beşiktaş semtinde açılan kentsel dönüşüm ofisinde, Park İnşaat’ın uzman kadrosu vatandaşların kentsel dönüşüm hakkında merak ettikleri soruları…

DEVAMI
Garanti Mortgage'den Park İnşaat'ta Ziyaret

 

Garanti Mortgage Genel Müdürü Murat Atay ve Garanti Bankası Bölge Müdürü Cenk Özsezginler Gaziantep’in lider konut üreticisi Park İnşaat’a nezaket ziyaretinde bulundu. Park inşaat merkez ofisinde gerçekleşen ziyarette, Garanti Mortgage Genel Müdürü Murat Atay konut sektörü hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Garanti…

DEVAMI
Park İnşaat'tan Yüzme Sporuna Destek

Park inşaat spora desteğini sürdürerek genç sporcuların yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı oluyor. Park İnşaat olarak desteklediğimiz sporcu Muhammed Burak Ölçücü 3. Geleneksel Kurtuluş Kupası yüzme yarışlarından iki ayrı kategoride iki farklı derece ile dönerek göğsümüzü kabarttı.

Gaziantep’in düşman işgalinden kurtuluşunun 93.…

DEVAMI
PARK İNŞAAT PROJELERİNDE ENGELSİZ YAŞAM AYRICALIĞI

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Park İnşaat, Türkiye Sakatlar Derneği ile yapılan işbirliği çerçevesinde geliştireceği projelerde "Park İnşaat ile Engelsiz Yaşam" sloganıyla engellilere yönelik unsurları projelerinde genişletme kararı aldı.

Park İnşaat, Türkiye Sakatlar Derneği ile yaptığı işbirliği çerçevesinde engelliler başta olmak üzere tüm fiziksel…

DEVAMI