Antalya Kapalı Spor Salonu Tam Zamanında Teslim Edildi

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yaptırılan Türkiye'nin en büyük salonlarından birisi olarak nitelendirilen 10 Bin Kişilik Kapalı Spor Salonu, Park İnşaat imzasıyla tam zamanında bitirilerek teslim edildi.

Park İnşaat devasa projeleri tam zamanında bitirerek birbiri ardına teslim etmenin haklı gururunu yaşıyor. Bu projelerden…

DEVAMI
Park İnşaat'tan Konya Akören'e 157 konut ve ticaret merkezi

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından, Konya’nın Akören İlçesi, Ağalar Mahallesi’nde inşa edilecek 157 konut     ve ticaret merkezi inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi ihalesini Park İnşaat aldı.

Yükseklikleri zemin+3 olan projedeki konutların 125’i 2+1, 32’si ise 3+1 planında inşa edilecek.

 

DEVAMI
Gazi Binicilik Kulübü Resmi Sponsoru Park İnşaat Oldu

İnşaat Sektöründe birbirinden değerli projelere imza atan Park İnşaat, sosyal ve sportif faaliyetlere de destek vermeye devam ediyor. Gaziantep'te Binicilik kültürünün gelişmesine katkı sağlamak üzere kurulan Gazi Binicilik Kulübünün ana sponsorluğunu Park İnşaat üstlendi.

 

 

Binicilik ve engel atlama yarışlarında sporcu yetiştirmek…

DEVAMI
Park Era'da evler hazır, fırsatlar hazır

Gaziantep'in yükselen değeri K.Kızılhisar'da yer alan 192 konutluk Park Era, hemen teslim evlerin ödemelerinde fırsat bolluğu sunuyor. 2 Nisan'a kadar sürecek kampanyadan isteyen 60 ay 0 faizle, isteyen %10 peşin indirimle, isteyen de 120 ay 0,59 faizle ev sahibi olabiliyor. 

Gayrimenkul sektöründe her…

DEVAMI
Antalya AFAD Lojistik Merkezi açıldı

Park İnşaat  tarafından yapımı üstlenilen Antalya Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Lojistik Merkezi açıldı.

 

Antalya’nın  Kepez ilçesindeki merkezin açılışı, Başbakan Binali Yıldırımın da katılımıyla Antalya Spor Salonu'nda düzenlenen, kamu hizmetlerinin toplu açılış töreni kapsamında yapıldı.

Başbakan Binali Yıldırım,…

DEVAMI
Park İnşaat'tan Balıkesir'e yeni bir toplu konut projesi

Toplu Konut İdaresi'nin (TOKİ)  Balıkesir İli Balya İlçesi 120  adet konut, cami ve ticaret merkezi inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı ihalesini Park İnşaat aldı.

İnşaat sektörünün deneyimli, aynı zamanda dinamik kuruluşlarından biri olan Park İnşaat, uluslararası standartlara uygun, çağdaş konutların yanı sıra…

DEVAMI
Park İnşaat Afad için Antalya'ya Lojistik Depolar Yapacak

AFAD, afet bölgelerine yardımların hızlı ve koordineli bir şekilde ulaştırılması için Türkiye’nin 27 ilinde yaptırılacak ‘’Afet lojistik depolarıyla’’ dünyada ilk kez uygulanacak bir modeli devreye sokuyor.
Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) afet yönetiminde yepyeni bir dönem başlatıyor. Teknolojinin tüm…

DEVAMI
Park İnşaat'tan Yeşil Ofis Uygulaması

Park İnşaat, kurum içi çalışmalarında da çevre dostu yaklaşımına devam ediyor.

Park İnşaat “Dünyaya Saygılı” anlayışıyla çevrenin korunması ve geri dönüşüme katkı sağlamak amacıyla var olan imkanları pratiğe dönüştürmeye devam ediyor.

Tüm ofislerimizde “Yeşil Bilgi Teknolojileri konseptini destekleyen yazıcı ürünlerini ” kullanıyoruz!

DEVAMI
Gökhan Soydinç gençlerle buluştu!

Park İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Soydinç, Gaziantep Üniversitesi'nde öğrencilerle bir araya geldi

Alanında başarılı kişilerle, öğrencileri buluşturmayı amaçlayan Gaziantep Üniversitesi Mühendislik Topluluğu, Kariyer Günlerinde İnşaat Yüksek Mühendisi ve Park İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi olan Gökhan Soydinç’i ağırladı. 

Gaziantep Üniversitesi Mühendislik…

DEVAMI
Şölen'in Yeni Fabrikasına Park İnşaat İmzası

Hayata geçirdiği konut projelerinin yanı sıra endüstriyel yapılar da inşa eden Park İnşaat, Şölen Çikolatanın yeni fabrikasını söz verdiği sürede tamamlayarak teslim etti.

Türkiye'nin en çok çikolata ihraç eden firması olan Şölen Çikolatanın 120 milyon dolarlık yatırımla 4. Organize sanayi bölgesinde 100 bin metrekare…

DEVAMI