Park İnşaat çalışanlarından kan bağışı

PARK İNŞAAT ÇALIŞANLARINDAN KAN BAĞIŞI

İnşaat sektörünün öncü markası Park İnşaat, Türk Kızılayı ile işbirliğini sürdürmeye bu sene de devam ediyor. Türk Kızılayı’nın her zaman destekçisi olan Park İnşaatın, merkez ofis ve şantiye çalışanları geleneksel hale getirilen kan bağışı kampanyasında…

DEVAMI
PARK İNŞAAT EQUESTRIAN TEAM BAŞARIYA KOŞUYOR

Binicilik Sporu dörtnala koşmanın özgürlüğünü, rüzgâra karşı durmanın ve engellerden atlamanın hissettirdiği gücü yaşamak isteyenler için bir tutku olmaya devam ediyor. Park İnşaat bu spora destek vermek amacıyla geçtiğimiz yıl dört at ve iki biniciden oluşan Park İnşaat Equestrian Team’i kurdu. 

Özünde barındırdığı…

DEVAMI
Park İnşaat Off-Road Yarışlarına Sponsor Oldu

Gaziantep Off-Road Kulübü tarafından Osmangazi Mahallesi'nde yaptırılan özel parkurda ilk defa Off-Road yarışları düzenlendi. Gaziantep’in gözde konut üreticisi Park İnşaat organizasyona sponsor olarak destek verdi.

 

16 ilden 42 sürücünün katıldığı yarışmada özel donanımlı araçlar motor hacimlerine göre ayrılan 4 kategoride…

DEVAMI
Yeni Radyo Jinglemız Beğeni topladı

Park İnşaat radyolarda ve sesli mecralarda kullanmak üzere hazırlattığı yeni jıngle beğeni topladı.  

İnşaat sektöründe projeleri kadar pazarlama ve satış çalışmalarında hayata geçirdiği yenilikleriyle de konuşulan Park İnşaat’ın yeni radyo jıngle’i beğeni topladı. Park İnşaatın sesli yüzü olmaya hazırlanan jıngle’ın kısa bir…

DEVAMI
Park İnşaat Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi.

Park İnşaat başarılı öğrencileri ödüllendirmeye devam ediyor. 2014-2015 eğitim öğretim yılı ilk döneminin sonunda başarı gösteren öğrencilere bir sürpriz de Park İnşaat’tan geldi. Park İnşaat merkez ofisinde ağırlanan başarılı öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

 

Başarıyı karşılıksız bırakmayan Park İnşaat çalışanlarının çocuklarını…

DEVAMI
Matbaacılar Sanayi Sitesi Tam Zamanında Teslim Edildi

Konut Projelerinde olduğu gibi sanayi projelerinde de tecrübesini konuşturan Park İnşaat,  Çağdaş Matbaacılar Kooperatifi Sitesini tam zamanında bitirerek teslimini gerçekleştirdi.  

Matbaacılara Modern Tesis

Konut projelerinde yılların tecrübesine sahip olan Park İnşaat sanayi projeleri yapımında da adından söz ettirmeye devam ediyor. Sektörel yapılanma amacı…

DEVAMI
Park Teras Daire Teslimleri Başladı.

Park Teras’ta Daire Teslimleri Başladı.

Park İnşaat’ın Gaziantepin en hızlı gelişen ve değerlenen semtlerinden Karataş-Akkent'te hayata geçirdiği Park Teras projesinde teslimler başladı.

Toplamda projede 3 adet konut bloğu olmak üzere, toplamda 180 adet daire sahibiyle buluşacak. Daire teslimleri 30 Eylül 2014 tarihine kadar devam…

DEVAMI
Projelerimiz Temel'den Teslime Kadar YSO Sigorta Güvencesinde

Hayata geçirdiği Projeleri ile fark oluşturan Park İnşaat, YSO Kurumsal Sigorta ile yaptığı anlaşma kapsamında inşaatın temel kazısından başlayan ve daire teslimi sonrasına uzanan bir süreçte müşterilerinin beklentilerini güvence altına alıyor.

 

İnşaat ve Sigortacılık konusunda duayen iki firma yaptıkları işbirliği…

DEVAMI
İmo Şube Başkanı Meriç'ten Park İnşaata Ziyaret

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Gaziantep Şube Başkanı Melih Meriç Park İnşaat Yönetim Kurulu Üyelerine nezaket ziyaretinde bulundu.

İnşaat mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Melih Meriç, Park İnşaat ailesine nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Park inşaat yönetim Kurulu üyeleri Yunus Emre Yıldırım, Ahmet…

DEVAMI
Park İnşaat Projeleri BBC WORLD belgeselinde.

İnşaat sektörünün parlayan yıldızı Park İnşaat hayata geçirdiği projelerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Park İnşaat’ın ses getiren projelerinden Soydinç Plaza Projesi İngiliz televizyon kanalı BBC WORLD’de yayınlanan Gaziantep belgeseline konu oldu.

İngiliz televizyon kanalı BBC’de yayınlanan belgeselde tarihi, kültürü,…

DEVAMI