Park İnşaat Sakinleri tasarruflu Yaşam Sürer

Enerji ve doğal kaynakların en değerli unsurlar haline geldiği dünyamızda hem ekonomik hem ekolojik açıdan insanlara fayda sağlaması için çevre dostu tasarımlar ön plana çıkıyor. Park İnşaat ta projelerini; çağımızın gereksinimi olan bu çok değerli ayrıntılar temel alarak tasarlıyor. Bu yapısal nüanslar enerji verimliliği ve tasarruf sağlayan teknolojik uygulamalarıyla çevre dostu çözümler…

DEVAMI
Hayallerinize Havadan Bakın!

Park inşaat Projelerinden ev sahibi olanların inşaat sürecini yakından takip edebileceği yeni bir uygulama daha hayata geçti. Park İnşaat müşterileri artık dairelerin yapım sürecini “parkinsaat.tv” üzerinden her ay güncellenmiş olarak takip edebilecekler.

Park inşaat konut projelerinde yenilikler yaparak müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.…

DEVAMI
Park İnşaat Ailesi Kahvaltıda Bir Araya Geldi.

Park İnşaat bünyesinde çalışan tüm ofis ve şantiye çalışanları pazar günü burç park restaurant‘da düzenlen kahvaltıda bir araya geldi. Ofis ve şantiye çalışanları aileleri ile birlikte katıldıkları kahvaltıda iş hayatının stresinden uzaklaşıp bir arada olmanın keyfini yaşadılar.

 Park inşaat bünyesinde görev yapan ofis…

DEVAMI
Beşiktaş Kentsel Dönüşüm Ofisimiz Hizmetinizde!

 

Park inşaat vatandaşları kentsel dönüşüm konusunda bilgilendirmek amacıyla İstanbul Beşiktaş’ta kentsel dönüşüm ofisi açtı. Yeni açılan ofiste vatandaşların kentsel dönüşüm konusunda bilgilendirilmesi hedefleniyor.

 

İstanbul’un Beşiktaş semtinde açılan kentsel dönüşüm ofisinde, Park İnşaat’ın uzman kadrosu vatandaşların kentsel dönüşüm hakkında merak ettikleri soruları…

DEVAMI
Garanti Mortgage'den Park İnşaat'ta Ziyaret

 

Garanti Mortgage Genel Müdürü Murat Atay ve Garanti Bankası Bölge Müdürü Cenk Özsezginler Gaziantep’in lider konut üreticisi Park İnşaat’a nezaket ziyaretinde bulundu. Park inşaat merkez ofisinde gerçekleşen ziyarette, Garanti Mortgage Genel Müdürü Murat Atay konut sektörü hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Garanti…

DEVAMI
Park İnşaat'tan Yüzme Sporuna Destek

Park inşaat spora desteğini sürdürerek genç sporcuların yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı oluyor. Park İnşaat olarak desteklediğimiz sporcu Muhammed Burak Ölçücü 3. Geleneksel Kurtuluş Kupası yüzme yarışlarından iki ayrı kategoride iki farklı derece ile dönerek göğsümüzü kabarttı.

Gaziantep’in düşman işgalinden kurtuluşunun 93.…

DEVAMI
PARK İNŞAAT PROJELERİNDE ENGELSİZ YAŞAM AYRICALIĞI

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Park İnşaat, Türkiye Sakatlar Derneği ile yapılan işbirliği çerçevesinde geliştireceği projelerde "Park İnşaat ile Engelsiz Yaşam" sloganıyla engellilere yönelik unsurları projelerinde genişletme kararı aldı.

Park İnşaat, Türkiye Sakatlar Derneği ile yaptığı işbirliği çerçevesinde engelliler başta olmak üzere tüm fiziksel…

DEVAMI
Park İnşaat çalışanlarından kan bağışı

PARK İNŞAAT ÇALIŞANLARINDAN KAN BAĞIŞI

İnşaat sektörünün öncü markası Park İnşaat, Türk Kızılayı ile işbirliğini sürdürmeye bu sene de devam ediyor. Türk Kızılayı’nın her zaman destekçisi olan Park İnşaatın, merkez ofis ve şantiye çalışanları geleneksel hale getirilen kan bağışı kampanyasında…

DEVAMI
PARK İNŞAAT EQUESTRIAN TEAM BAŞARIYA KOŞUYOR

Binicilik Sporu dörtnala koşmanın özgürlüğünü, rüzgâra karşı durmanın ve engellerden atlamanın hissettirdiği gücü yaşamak isteyenler için bir tutku olmaya devam ediyor. Park İnşaat bu spora destek vermek amacıyla geçtiğimiz yıl dört at ve iki biniciden oluşan Park İnşaat Equestrian Team’i kurdu. 

Özünde barındırdığı…

DEVAMI
Park İnşaat Off-Road Yarışlarına Sponsor Oldu

Gaziantep Off-Road Kulübü tarafından Osmangazi Mahallesi'nde yaptırılan özel parkurda ilk defa Off-Road yarışları düzenlendi. Gaziantep’in gözde konut üreticisi Park İnşaat organizasyona sponsor olarak destek verdi.

 

16 ilden 42 sürücünün katıldığı yarışmada özel donanımlı araçlar motor hacimlerine göre ayrılan 4 kategoride…

DEVAMI