Park İnşaat Fotoğraf Yarışması Ödüllerini Fatma Şahin Verdi

İNSTAGRAM FOTOĞRAF YARIŞMASINDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Park İnşaat’ın “#bencegaziantep@parkinsaat’’ temasıyla geleneksel hale getirdiği Instagram fotoğraf yarışması sonuçlandı. Yarışmada dereceye girenlere Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in makamında düzenlenen törenle ödülleri takdim edildi.

 

 

Park İnşaatın her yıl düzenleyerek geleneksel hale getirdiği İnstagram…

DEVAMI
Park Terra'nın Yüzde 50'si İlk Günde Satıldı!

Park İnşaat’ın gözde projelerinden biri olan Park Terra’da dairelerin yarısı tanıtımın ilk gününde satıldı. Yoğun ilgi gören projede 50 adet villa ilk günden alıcı buldu.

Park İnşaat kalitesiyle Mayıs 2015 tarihinde lansmanı yapılan Park Terra Projesinde adeta talep patlaması yaşandı.

Park…

DEVAMI
Park Riva'da Satışlar %95'e Ulaştı!

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Park İnşaat’ın “Park Riva” projesi yoğun talep görmeye devam ediyor. Projenin  1.etabında satışların %95'i tamamlandı. Proje, optimum kullanım alanlarına sahip, 2+1 ve 3+1 tipte konutları bünyesinde barındırıyor.

 

 

 

Park İnşaat’ın farklı mimari anlayışı bu projede de…

DEVAMI
Park Terra Projesinin Ön Kayıtları Başladı!

Modern mimarisi ve doğal yaşam olanaklarıyla Park Terra, rengârenk çiçeklerle donatılmış yolları ve alanları ile renklerin içinde temiz bir hava almanızı sağlarken, meyve ağaçları ile organik lezzetleri tatma fırsatı sunacak.

 

SAĞLIĞIN VE DİNÇLİĞİN KUVVET BULDUĞU YER: PARK TERRA

PARK TERRA’daki yürüyüş parkurları,…

DEVAMI
Park Riva Projesinin Ön Kayıtları Başladı!

Modern mimarisi ve doğal yaşam olanaklarıyla Park Terra, rengârenk çiçeklerle donatılmış yolları ve alanları ile renklerin içinde temiz bir hava almanızı sağlarken, meyve ağaçları ile organik lezzetleri tatma fırsatı sunacak.

 

SAĞLIĞIN VE DİNÇLİĞİN KUVVET BULDUĞU YER: PARK TERRA

PARK TERRA’daki yürüyüş parkurları,…

DEVAMI
Park Sembol Projesinde Daire Teslimleri Başladı

Konut Sektörünün yıldızı Park İnşaat, 2013 yılında teslim ettiği Park Vista ve Park Zirve projelerinden sonra daire teslimlerine hız kesmeden devam ediyor. 2014 sonunda sahipleri ile buluşan Park Teras Projesinin ardından Haziran ayı itibariyle Park Sembol Projesinde de mutlu sona ulaşıldı ve…

DEVAMI
Genç Mimarları Yalnız Bırakmadık

GENÇ MİMARLARI MEZUNİYET GÜNLERİNDE YALNIZ BIRAKMADIK

Gaziantep Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde öğrenim gören ve eğitimlerini başarı ile tamamlayan genç mimarları Park İnşaat ailesi olarak mezuniyet günlerinde yalnız bırakmadık.   

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Mimarlık Fakültesinde mezuniyet heyecanı yaşandı. Park İnşaat genç mimarları bu…

DEVAMI
Park İnşaat'tan Rektör Yavuz Çoşkuna Ziyaret

Park İnşaat Yönetim Kurulu olarak Güneydoğunun eğitim üssü olma yolunda hızla ilerleyen Gaziantep Üniversitesinin rektörü Prof. Dr. Yavuz Coşkun’u makamında ziyaret ettik.

Park inşaat yönetim kurulu üyeleri inşaat yüksek mühendisi Gökhan Soydinç, Yunus Emre Yıldırım ve Park inşaat satış pazarlama müdürü Alper Çelik Gaziantep…

DEVAMI
Park İnşaat'tan Oğuzeli Belediyesine Araç Desteği

İnşaat Sektöründe başarılı çalışmaları ile adını geniş kitlelere duyuran Park İnşaat hayır işlerinde de ön sıralarda yer almaya devam ediyor. Park İnşaat hayır işleri kapsamında Oğuzeli Belediyesine Araç desteğinde bulundu. 

 

Gaziantep’te inşaat sektörünün önde gelen isimlerinden Park İnşaat farklı konseptlerdeki projelerinin yanı sıra…

DEVAMI
Park İnşaat Kadınlar Gününü Unutmadı

Belirli gün ve haftalarda duyarlılığı ile öne çıkan Park İnşaat 8 Mart Dünya Kadınlar gününü unutmadı. Bu özel günde kadın çalışanlarını unutmayan Park İnşaat yönetimi, karanfillerle tek tek masaları ziyaret ederek kadınlar gününü kutladı.

 

 

 

 

Yılın özel günlerinde ayrı bir duyarlılık…

DEVAMI