Antalya AFAD Lojistik Merkezi açıldı

Park İnşaat  tarafından yapımı üstlenilen Antalya Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Lojistik Merkezi açıldı.

 

Antalya’nın  Kepez ilçesindeki merkezin açılışı, Başbakan Binali Yıldırımın da katılımıyla Antalya Spor Salonu'nda düzenlenen, kamu hizmetlerinin toplu açılış töreni kapsamında yapıldı.

Başbakan Binali Yıldırım,…

DEVAMI
Park İnşaat'tan Balıkesir'e yeni bir toplu konut projesi

Toplu Konut İdaresi'nin (TOKİ)  Balıkesir İli Balya İlçesi 120  adet konut, cami ve ticaret merkezi inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı ihalesini Park İnşaat aldı.

İnşaat sektörünün deneyimli, aynı zamanda dinamik kuruluşlarından biri olan Park İnşaat, uluslararası standartlara uygun, çağdaş konutların yanı sıra…

DEVAMI
Park İnşaat Afad için Antalya'ya Lojistik Depolar Yapacak

AFAD, afet bölgelerine yardımların hızlı ve koordineli bir şekilde ulaştırılması için Türkiye’nin 27 ilinde yaptırılacak ‘’Afet lojistik depolarıyla’’ dünyada ilk kez uygulanacak bir modeli devreye sokuyor.
Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) afet yönetiminde yepyeni bir dönem başlatıyor. Teknolojinin tüm…

DEVAMI
Park İnşaat'tan Yeşil Ofis Uygulaması

Park İnşaat, kurum içi çalışmalarında da çevre dostu yaklaşımına devam ediyor.

Park İnşaat “Dünyaya Saygılı” anlayışıyla çevrenin korunması ve geri dönüşüme katkı sağlamak amacıyla var olan imkanları pratiğe dönüştürmeye devam ediyor.

Tüm ofislerimizde “Yeşil Bilgi Teknolojileri konseptini destekleyen yazıcı ürünlerini ” kullanıyoruz!

DEVAMI
Gökhan Soydinç gençlerle buluştu!

Park İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Soydinç, Gaziantep Üniversitesi'nde öğrencilerle bir araya geldi

Alanında başarılı kişilerle, öğrencileri buluşturmayı amaçlayan Gaziantep Üniversitesi Mühendislik Topluluğu, Kariyer Günlerinde İnşaat Yüksek Mühendisi ve Park İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi olan Gökhan Soydinç’i ağırladı. 

Gaziantep Üniversitesi Mühendislik…

DEVAMI
Şölen'in Yeni Fabrikasına Park İnşaat İmzası

Hayata geçirdiği konut projelerinin yanı sıra endüstriyel yapılar da inşa eden Park İnşaat, Şölen Çikolatanın yeni fabrikasını söz verdiği sürede tamamlayarak teslim etti.

Türkiye'nin en çok çikolata ihraç eden firması olan Şölen Çikolatanın 120 milyon dolarlık yatırımla 4. Organize sanayi bölgesinde 100 bin metrekare…

DEVAMI
Park İnşaat Fotoğraf Yarışması Ödüllerini Fatma Şahin Verdi

İNSTAGRAM FOTOĞRAF YARIŞMASINDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Park İnşaat’ın “#bencegaziantep@parkinsaat’’ temasıyla geleneksel hale getirdiği Instagram fotoğraf yarışması sonuçlandı. Yarışmada dereceye girenlere Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in makamında düzenlenen törenle ödülleri takdim edildi.

 

 

Park İnşaatın her yıl düzenleyerek geleneksel hale getirdiği İnstagram…

DEVAMI
Park Terra'nın Yüzde 50'si İlk Günde Satıldı!

Park İnşaat’ın gözde projelerinden biri olan Park Terra’da dairelerin yarısı tanıtımın ilk gününde satıldı. Yoğun ilgi gören projede 50 adet villa ilk günden alıcı buldu.

Park İnşaat kalitesiyle Mayıs 2015 tarihinde lansmanı yapılan Park Terra Projesinde adeta talep patlaması yaşandı.

Park…

DEVAMI
Park Riva'da Satışlar %95'e Ulaştı!

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Park İnşaat’ın “Park Riva” projesi yoğun talep görmeye devam ediyor. Projenin  1.etabında satışların %95'i tamamlandı. Proje, optimum kullanım alanlarına sahip, 2+1 ve 3+1 tipte konutları bünyesinde barındırıyor.

 

 

 

Park İnşaat’ın farklı mimari anlayışı bu projede de…

DEVAMI
Park Terra Projesinin Ön Kayıtları Başladı!

Modern mimarisi ve doğal yaşam olanaklarıyla Park Terra, rengârenk çiçeklerle donatılmış yolları ve alanları ile renklerin içinde temiz bir hava almanızı sağlarken, meyve ağaçları ile organik lezzetleri tatma fırsatı sunacak.

 

SAĞLIĞIN VE DİNÇLİĞİN KUVVET BULDUĞU YER: PARK TERRA

PARK TERRA’daki yürüyüş parkurları,…

DEVAMI